Zuccari

Trentino je víc než jen místo.ZUCCARI nemá pouze spojení s tímto územím. Bylinná tradice od roku 1993 předávaná z generace na generaci je pouze jedním z aspektů životního stylu společnosti, který se stala ústředním prvkem ...

Trentino je víc než jen místo.
ZUCCARI nemá pouze spojení s tímto územím. Bylinná tradice od roku 1993 předávaná z generace na generaci je pouze jedním z aspektů životního stylu společnosti, který se stala ústředním prvkem horských hodnot: trpělivost, zvyk, přemýšlet o vrcholcích a nutkání vylézt na vrchol, abychom viděli, co leží mimo. Průkopnický duch zvědavosti o světě a jeho obyvatelích s naprostým respektem k přírodě, jeho rytmům, procesům a biologické inteligenci.

Inspirace a vize
Stefano a jeho manželka Katja zkoumali svět, učili se, studovali spolu s kritickou myslí a sdíleli hodnoty a cíle. Když hovořili se Stefanovými rodiči, Maria Pia Zuccatti a Giorgio Sala, rozhodli se vytvořit společnost s posláním prozkoumat svět pohody a pomáhat lidem přijmout vědomý životní styl, ve kterém je vše v rovnováze.

V roce 1993 se tak stalo, svět byl více než připraven uvítat značku ZUCCARI - mnoho lidí, kteří dlouho čekali na odpovědi a řešení, přivítali a přijali hodnoty společnosti, která je inspiruje od začátku. ZUCCARI se narodil z bohaté receptury výzkumu, zkušeností a proč? Druh náhodných setkání, která rozdělují život na předchozí a následující. Chcete-li zrodit myšlenku, musíte ji zasadit na úrodnou půdu. Propojit tečky, klást otázky o vztazích mezi událostmi. Zdokonalit potřebné nástroje. Mít jasný pohled na malé věci a představivost, která může překlenout širší obraz. Společnosti jsou obvykle postaveny, založeny a vytvořeny. 
Neexistuje žádná inovace bez emulace
Díky této mantře si ZUCCARI udržela průkopnického a vizionářského ducha prostřednictvím projektů, které jsou v souladu s realitou, aniž by se nikdy změnila její povaha. Někdy byly postoje, které zaujala, odvážné a rozvratné, ale ospravedlněné opačným směrem: rok co rok jsme budovali solidní společnost, která neustále rostla.

Rostliny mají biologická mise
ZUCCARI vybírá suroviny, které budou použity ve svých produktech, aniž by následovalo módu, ale v reakci na skutečné potřeby. Oddělení výzkumu a vývoje, zkoumá přírodu, aby pochopila tajemství každé účinné látky a její nejušlechtilejší použití. Jsme si jisti, že každá rostlina má své vlastní biologické poslání. Díky šetrnému přístupu k němu a jeho vděčnosti (například pečlivým zpracováním, které nemění jeho vlastnosti), je jeho účinnost obohacena o soulad s původním účelem.

Kvalitní suroviny, prvotřídní v každém smyslu
Aktivní složky se kombinují tak, že se zohlední tendence rostliny podporovat tělo přímo nebo interagovat s jinými složkami, což nepřímo přispívá k dobrým životním podmínkám. Roky výzkumu často vedou ke klinickým zkouškám na prestižních italských univerzitách k zavedení patentovaných vzorců. Patenty jsou důležité pro zaručení jedinečnosti a kvalitního složení produktů značky ZUCCARI.

Chtěl jsem produktu dát hodnotu na každý dech, který beru. 

A když jsem lezl na horu a snažil se chytit dech, znovu objevuji důležitost dýchání: jak může být taková jednoduchá akce tak komplikovaná? A jaké faktory to mění v každodenním životě? Jaké jsou důsledky špatného dýchání? V té době si myslím, že průvodce je stejně důležitý jako řešení: já jsem ten, kdo potřebuje skutečně metabolizovat lekci, aby ji mohl použít, kdykoli ji potřebuji. Chybějícím prvkem je metoda, myslím, a já sní o produktu, který se stane vodítkem pro lidi, které mají následovat. S odpověďmi nepřijdu, ale vím, že dorazí později ve formě jednoho z nejoblíbenějších produktů ZUCCARI: Olio del Re Pure Balsam Drops.

To, co naše produkty neobsahují, přináší přidanou hodnotu
Voda, která se právě přidává jako ředicí činidlo k získání většího objemu produktu, mě nikdy nepřesvědčila. Užívání alkoholu v detoxikačním produktu, který se má očistit, se nám vždy zdálo v rozporu. S mým týmem jsem se rozhodl nezaujímat lidi o výrobky v obrovských baleních a ředěných přísadách. Budeme vyvíjet zcela aktivní receptury se schopností změnit a uspokojit okamžitou potřebu, ale také poskytnout ujištění tím, že studujeme skutečné příčiny nemoci.

Celý popis

výpis typu seznam výpis typu náhled
Setřídit podle názvu A - ZZ - A,   | ceny  od nejnižší,   od nejvyšší

Zadanému filtru nebo výběru neodpovídá žádná položka.

Nacházíte se v kategorii: Zuccari

home kontaktynapište nám
O nás Kontakty Speciální slevy Galerie sportovců Velkoobchod Vše o nákupu Platba kartou
0
0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.eu


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos