Meat Makers

Jsme středně velkým výrobcem, který již více než 10 let vyrábí kvalitní prvotřídní maso. Naše zaměření a výjimečná specializace je ve 100% přírodním masovém občerstvení. Maso prvotřídní kvality je skvělé svou vlastní ...

Jsme středně velkým výrobcem, který již více než 10 let vyrábí kvalitní prvotřídní maso. Naše zaměření a výjimečná specializace je ve 100% přírodním masovém občerstvení.

Maso prvotřídní kvality je skvělé svou vlastní povahou, takže nevyžaduje žádné chemické látky nebo umělé příchutě, aby bylo chutné. Malá špetka kamenné soli, černého pepře a česneku je vše, co potřebuje k odemknutí své nádherné chuti.

Chcete-li jít o něco dál než klasické recepty? Přidali jsme víno, brusinky, zázvor, med ... Spotřebitel si nyní může vychutnat široký výběr inovativních chutí a obracet se na zdravé, řemeslné svačiny vytvořené pečlivě. a vyrobené pouze ze 100% přírodních, vysoce kvalitních surovin. 

Továrna na maso pracuje v plném souladu se všemi zákony, pravidly a předpisy a všemi normami pro bezpečnost a kvalitu potravin platnými v EU. Pro zajištění kvality jsme zavedli systém HACCP (analýza rizik a kritický kontrolní bod), číslo certifikátu EU pro výrobu potravin je LT-2904 EB. To jen ukazuje, kolik pozornosti se věnuje dobré a kvalitní produkci potravin.

Celý popis

výpis typu seznam výpis typu náhled
Setřídit podle názvu A - ZZ - A,   | ceny  od nejnižší,   od nejvyšší
výrobce: Meat Makers
od 37
(-55%) 83 Kč

Nacházíte se v kategorii: Meat Makers

home kontaktynapište nám
O nás Kontakty Speciální slevy Galerie sportovců Velkoobchod Vše o nákupu Platba kartou
0
0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.eu


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos