Kratom World

Jsme český internetový obchod specializující se výhradně na prodej kratomu, který prodáváme jak maloobchodně tak i velkoobchodně. Pečlivě pro vás vybíráme jen ty nejlepší druhy kratomu přímo ze Západního Kalimantanu a ...

Jsme český internetový obchod specializující se výhradně na prodej kratomu, který prodáváme jak maloobchodně tak i velkoobchodně.

Pečlivě pro vás vybíráme jen ty nejlepší druhy kratomu přímo ze Západního Kalimantanu a jistojistě i z České Republiky. Proto, abychom našli správného dodavatele jsme v roce 2019 podnikly pracovní cestu do vzdálené Jihovýchodní Asie (kolébky této rostliny) s cílem najít kratom farmu, která by splňovala požadavky jak na námi odebírané množství tak i stabilně kvalitní produkt, který je sušený a drcený správným způsobem v těch nejlepších podmínkách.

V naší bohaté nabídce můžete najít veškeré základní barvy kratomu: zelený kratom, bílý kratom, červený kratom a také zlatý kratom. Nově pak nabízíme jako jediní kratom obohacený o sprejově sušený extrakt z plodů ovoce, který nazýváme „ovocný kratom". Pro opravdové sběratele zde máme také drcené listy kratomu.

Pokud jsi opravdový „kratom lover", určitě tě zaujme náš jedinečný kratom merch a možná si i vybereš některé z našich unikátních triček.

U nás máte jistotu, že kupujete ten nejkvalitnější kratom. Jako jediná firma na českém a slovenském trhu každou šarži pečlivě testujeme na Vysoké škole chemicko technologické v Praze, kde zjistíme přesné procentuální množství alkaloidů a dále přítomnost živých či neživých plísní.

Kratom je vždy před pečlivým zabalením a zatavením ochranného obalu dodatečně ošetřen UV zářením.

Doufáme, že u nás naleznete vše co hledáte a přidáte se k našim spokojeným zákazníkům!

Přejeme Vám příjemnou procházku naší kratom farmou.

Váš Kratom World

Adresa výrobce: NEMEC WORLD s.r.o. se sídlem: Horňátecká 483/8 , Praha 182 00

Uvádí na trh: NEMEC WORLD s.r.o. se sídlem: Horňátecká 483/8 , Praha 182 00

Celý popis

od 79 Kč do 1 499 Kč
-
výpis typu seznam výpis typu náhled
Setřídit podle názvu A - ZZ - A,   | ceny  od nejnižší,   od nejvyšší

Nacházíte se v kategorii: Kratom World

home kontaktynapište nám
O nás Kontakty Speciální slevy Galerie sportovců Velkoobchod Vše o nákupu Platba kartou
0
0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.eu


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos