Red light panel Blight 900 START, NO FLICKER

Druh Původní cena Sleva Ušetřím Cena Množství

expedice do 2 dnů
16 649 Kč 10% 1 650 Kč 14 999 Kč

Další informace k produktu Red light panel Blight 900 START, NO FLICKER

Podrobný popis
Red light panel Blight 900 START, NO FLICKER

Terapie červeným světlem by mohla zajímat jedince řešící podporu celkové energiezvýšení produkce kolagenu a vzhled pokožky, regeneraci svalů, kloubů a šlachsnížení ***livosti a chronickou bolest, profesionální sportovce, jedince po traumatech, zajímající se o holistický přístup a jedince, kteří hledají cesty ke zmírnění projevů stárnutí

Model 900 START je vstupní branou do světa biohackingu a pokročilé regenerace. Díky své velikosti nabízí možnost celotělové terapie. Výkonem 900 W je srovnatelný se středním modelem řady PRO a svými rozměry dokonce přesahuje model 1500 PRO o 30%.

Model 900 START je ideální volbou všech, kteří touží po celotělové terapii červeným světlem bez flickeru.

Díky důmyslnému systému uchycení a uložení ho lze použít prakticky kdekoliv a přizpůsobit tak terapii dle individuálních potřeb k dosažení maximální efektivity a komfortu.

Red light panel Blight 900 START, NO FLICKER

Až doteď byla terapie červeným světlem okrajovou záležitostí pro hrstku biohackerů a tajnou zbraní prestižních kosmetických a antiage salónů. Nyní však přichází na scénu nové řešení pro celkovou regeneraci, rychlejší zotavení z fyzických traumat, podporu celkové energie dostupné komukoliv a kdekoliv. Terapie červeným světlem by mohla zajímat jedince řešící úbytek tvorby kolagenu a přibývající projevy stárnutí pletisnížení celkové ***livosti a bolesti přírodní cestou. Model 900 START nabízí o 30% větší rozměry a absenci podprahového problikávání (Flicker).

Jak se panel používá?

Minimálně 3 krát týdně (ideálně jednou denně) se vystavte světlu bez oblečení ve vzdálenosti 15 - 30 cm od zdroje po dobu 5 - 15 minut. Je-li používáno více než jednou denně, měly by být relace od sebe vzdáleny alespoň 6 hodin. Při terapii používejte ochranné brýle. Pro snadné použití lze panel postavit na rovnou plochu, nebo jednoduše uchytit o nábytek a to díky důmyslnému systému uchycení, který je součástí balení.

Světelná terapie stimuluje vnitřní endorfinové a kanabinoidové systémy, které mají přímý vliv na naše vnímání bolesti. Jejich správnou stimulací tělo vyloučí sobě vlastní opiáty, které zajistí úlevu od bolesti. Vyzařovaná energie navíc mění běžnou vodu (H2O) v celém těle na 4. skupenství vody H3O2 - EZ vodu. Tato voda má nižší viskozitu a tak může rychleji protékat (ve formě vody, krve i dalších tělních tekutin) našim lymfatickým systémem, přivádět potřebné živiny a odvádět nežádoucí toxiny.  To vede ke snížení akutních chronických ***ů a tím zlepšení celkového zdraví).

Zdravotní tvrzení z on hold seznamu Státního zdravotního ústavu. ***slovo zánět se nesmí používat.

Jak může světlo zvýšit energii a urychlit regeneraci?

Světelná terapie nabíjí vaše buněčné elektrárny - mitochondrie, a to stimulací tvorby ATP (adenosintrifosfátu). Chromofory v mitochondriích absorbují světlo červených a blízkých infračervených vlnových délek, což vede ke zvýšení buněčné energie(1) Díky tomu dochází k rychlejší regeneraci svalů, šlach i chrupavek a může být zabráněno poškození i atrofii svalů.

Červené a NIR světlo a jejich vliv na zdraví:

Stejně jako jídlo a spánek je světlo naprosto nezbytné pro naše zdraví. Světelná terapie je používána jako léčebný prostředek již více než 3 500 let. Renesanci světelné terapie nastartovala NASA, která světelnou terapii (low-level-laser/light therapy - LLLT) začala využívat v 90tých letech pro posádky vesmírných letů, jakožto nástroj k zamezení ztráty kostní hmoty a svalů. A také jako prostředek pro podporu pěstování rostlin. (1)

Red light panely Blight PRO vyzařují světlo o vlnových délkách 660 (RED) a 850 nm (NIR). Červené světlo (RED) je absorbováno především pokožkou a používá se ke zvýšení produkce kolagenu, urychlení hojení ran a jizev, zlepšení celkového vzhledu pokožky. Blízké infračervené světlo (NIR) proniká hlouběji do tkání a je důležité pro regeneraci svalů, snížení ***livosti a zlepšení kognitivních funkcí.

Stejně jako moderní svět plný nezdravých zpracovaných potravin vede k chronickým nemocem a celkově zhoršené kvalitě života, tak i nedostatek přirozeného světla (většina z nás tráví většinu dne v uzavřených prostorách a autech) zdraví nepřispívá. Přísun těch správných složek světla je pro naše zdraví nezbytný. (1) Už i staré české pořekadlo říká: kam nechodí slunce, tam chodí lékař.

V současnosti existuje více než klinických 50 000 studií potvrzujících pozitivní přínosy LLLT terapie.

Balení: Blight panel, závěsný systém k modulárnímu uchycení, napájecí kabel, ochranné brýle, uživatelský manuál

Pozor:

Zdroj extrémního světla. Nedívejte se přímo do zapnutého zdroje. Při terapii používejte ochranné brýle. IR diody vydávají pouze jemné viditelné záření. Panel není voděodolný.

Produkty Blight mají certifikace CE, FCC, RoHS, nejsou však registrovány jako zdravotnická zařízení. Neslouží k diagnostice, léčbě a prevenci jakýchkoliv nemocí. Nenahrazují klasickou léčbu. Při zdravotních potížích vždy vyhledejte pomoc kvalifikovaného lékaře. Použité studie jsou zdrojem informací, nikoliv návodem k léčbě. 

Počet LED diod: 180 ks

Velikost (výška, šířka, hloubka): 900x 220x 65 mm

Výkon LED diody: 5 W

Hmotnost: 6,7 kg

Celkový výkon: 900 W

Životnost: 50 000 hodin

Vlnové délky a poměr diod: 660 + 850 nm = 1:1

Materiál: kov

Úhel svícení: 30 stupňů

Vyvinuto v Česku, vyrobeno v Číně.

Síla záření ve vzdálenosti 15 cm od diody (mW/ cm2): 108 mW/ cm2

Certifikáty: CE, RoHS

Zdroj: 100 - 240 V, 50/ 60 Hz

 
Počet dávek v balení, hromadné balení, hmotnost, sazba DPH a další údaje
Celková hmotnost včetně obalu 7500 g
Udává celkovou hmotnost výrobku včetně jeho obalu.
otaznik
Hromadné balení 1 ks
Udává počet kusů (kartonové množství) výrobku v hromadném balení (v kartonu)
otaznik
Sazba DPH 21 %
Napište dotaz k produktu, hodnocení nebo recenzi Blight - Red light panel Blight 900 START, NO FLICKER

Ke zboží Red light panel Blight 900 START, NO FLICKER nebyla otevřena žádná diskuze,otázka ani odpověď. Buďte první.
Napište dotaz k produktu, hodnocení nebo recenzi.

Změna popisu a složení zboží, fotografií a cen vyhrazena. Etiketa výrobku a jeho balení se může lišit od zobrazené verze v závislosti na aktuálním balení od výrobce

home kontaktynapište nám
O nás Kontakty Speciální slevy Galerie sportovců Velkoobchod Vše o nákupu Platba kartou
Home > Red light panel Blight 900 START, NO FLICKER
0
0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.eu


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos