Blight Recovery Belt

Druh Původní cena Sleva Ušetřím Cena Množství

expedice do 2 dnů
2 952 Kč 10% 293 Kč 2 659 Kč

Další informace k produktu Blight Recovery Belt

Podrobný popis
Blight Recovery Belt

Blight Recovery belt přináší lokální terapii červeným světlem pro řešení  úrazů a svalových mikrotraumat v mobilním balení. Terapie červeným světlem může pomoci s regenerací svalů, kloubů a šlach po sportovním výkonu, s úlevou od chronických bolestí  a zánětů, a při hojení ran díky stimulaci kolagenu.

Blight Recovery belt je vhodný pro jedince:

  • S chronickými bolestmi.
  • Zaměřené na regeneraci po fyzické zátěži (sportovci, fyzicky těžce pracující lidé).
  • Bojujícími s následky fyzických traumat (bolesti zad, šlach, kloubů).
  • Hledajících zlepšení celkového vzhledu pokožky a to včetně zmírnění projevů stárnutí díky stimulaci kolagenu.
  • Se záněty.

Lokální řešení problému namáhaných a bolestivých míst

Až doteď byla terapie červeným světlem okrajovou záležitostí pro hrstku biohackerů. Nyní však přichází na scénu nové řešení v boji proti lokálním bolestem, zánětům šlach a v regeneraci namáhaných svalových partiíchBez léků a chemie dokáže terapie červeným světlem tlumit lokální záněty, bolest a akcelerovat vaši regeneraci pro rychlejší zotavení z fyzických traumat jako například bolavá záda, natržené svaly, nebo bolavé klouby a to za pouhých 30 minut denně v pohodlí vašeho domova, kanceláře, nebo automobilu. Blight Recovery Belt by mohl být zajímavý pro každého, kdo se potýká s těmito bolestivými problémy. Pokud jste vyzkoušeli už prakticky vše, abyste se zbavili své bolesti, možná pro vás bude Blight Recovery Belt to správné řešení.

Jak se pás používá?

Ideálně jednou denně, (minimálně 3krát týdně) přiložte pás po dobu maximálně 35 minut na postižené místo. Nepřekračujte doporučenou délku terapie. Pás se po této době automaticky vypne. Pás je nutno mít zapojen ke zdroji napájení skrze USB port (elektrická síť, PC, powebanka, automobil).

Jak terapie snižuje bolest a nabíjí buňky?

Světelná terapie stimuluje vnitřní endorfinové a kanabinoidové systémy , které mají přímý vliv na naše vnímání bolesti. Jejich správnou stimulací tělo vyloučí sobě vlastní opiáty, které zajistí úlevu od bolesti. Světlo o vlnových délkách 660 a 850 nm také nabíjí vaše mitochondrie což vede ke zvýšení buněčné energie (1). Díky tomu dochází k rychlejší regeneraci svalů, šlach i chrupavek a může být zabráněno poškození i atrofii svalů

Jak terapie snižuje záněty?

Blight Recovery belt vyzařuje světlo o vlnových délkách 660 (RED) a 850 nm (NIR). Vyzařovaná energie mění běžnou vodu (H2O) v celém těle na 4. skupenství vody H3O2 - EZ vodu. Tato voda má nižší viskozitu a tak může rychleji protékat (ve formě vody, krve i dalších tělních tekutin) našim lymfatickým systémem, přivádět potřebné živiny a odvádět nežádoucí toxiny.  To vede ke snížení akutních i chronických zánětů a tím zlepšení celkového zdraví

Světelná terapie je používána jako léčebný prostředek již více než 3 500 let. Renesanci světelné terapie nastartovala NASA, která světelnou terapii (low-level-laser/light therapy - LLLT) načala využívat v 90tých letech pro posádky vesmírných letů jakožto nástroj k zamezení ztráty kostní hmoty a svalů. A také jako prostředek pro podporu pěstování rostlin (1). V současnosti existuje více než klinických 50 000 studií potvrzujících pozitivní přínosy LLLT terapie. (2) 

Balení:

Blight pás, napájecí kabel, neoprenový obal, uživatelský manuál

Pozor:

IR diody nevydávají viditelné záření. Pás není voděodolný. Doporučená doba terapie je maximálně 30 minut. Pás se po této době automaticky vypne. Pro opětovné zapnutí je nutno odpojit pás od zdroje a znovu připojit. 

Polovina diod na všech pásech Blight vyzařuje blízké infračervené (NIR) světlo při vlnové délce 850 nm. Toto světelné spektrum je pro lidské oko neviditelné.

Produkty Blight mají certifikace CE, FCC, RoHS, nejsou však registrována jako zdravotnická zařízení. Neslouží k diagnostice, léčbě a prevenci jakýchkoliv nemocí. Nenahrazují klasickou léčbu. Při zdravotních potížích vždy vyhledejte pomoc kvalifikovaného lékaře. Použité studie jsou zdrojem informací, nikoliv návodem k léčbě. 

Počet LED diod: 152 ks (72 IR, 80 RED)

Velikost (šířka, výška): 355x 165 mm

Celkový výkon: 6 W

 
Vstupní napětí: 100-240 V

Vlnové délky a poměr diod: 660 + 850 nm = 1:1

Materiál: silikon, neopren 

Certifikáty: CE, FCC, RoHS

Vyvinuto v Česku, vyrobeno v Číně.
Počet dávek v balení, hromadné balení, hmotnost, sazba DPH a další údaje
Celková hmotnost včetně obalu 300 g
Udává celkovou hmotnost výrobku včetně jeho obalu.
otaznik
Hromadné balení 1 ks
Udává počet kusů (kartonové množství) výrobku v hromadném balení (v kartonu)
otaznik
Sazba DPH 21 %
Napište dotaz k produktu, hodnocení nebo recenzi Blight - Blight Recovery Belt

Ke zboží Blight Recovery Belt nebyla otevřena žádná diskuze,otázka ani odpověď. Buďte první.
Napište dotaz k produktu, hodnocení nebo recenzi.

Změna popisu a složení zboží, fotografií a cen vyhrazena. Etiketa výrobku a jeho balení se může lišit od zobrazené verze v závislosti na aktuálním balení od výrobce

home kontaktynapište nám
O nás Kontakty Speciální slevy Galerie sportovců Velkoobchod Vše o nákupu Platba kartou
Home > Blight Recovery Belt
0
0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.eu


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos