Blight Antiage Mask, II. generace

Druh Původní cena Sleva Ušetřím Cena Množství

expedice do 2 dnů
2 130 Kč 10% 211 Kč 1 919 Kč

Další informace k produktu Blight Antiage Mask, II. generace

Podrobný popis
Blight Antiage Mask, II. generace

Bestseller v oblasti péče o pleť se dočkal svého dlouho očekávaného pokračování. Blight Antiage Mask II. generace byla vytvořena pro každého, kdo se nehodlá smířit s projevy stárnutí pleti jako jsou vrásky, rozdíly v pigmentaci nebo nízká elasticita pleti a rovněž pro každého, koho trápí akné a další podobné onemocnění kůže v oblasti tváře. 

Terapie červeným světlem se v posledních letech stala hlavně v zahraničí hlavní zbraní v boji s úbytkem tvorby vlastního kolagenu. Díky své naprosté bezpečnosti se tato neinvazivní a bezbolestná metoda stala oblíbenou také u mnoha zahraničních celebrit a nakonec pronikla i do českých kosmetických salónů a domácností. Působení světla je pro naše buňky zcela přirozené a je maximálně efektivní i bez jakékoliv přidané chemie.

Díky integrované baterii lze masku použít prakticky kdekoliv, kde potřebujete, například na služebních cestách, v kanceláři nebo při relaxaci na vaší oblíbené sedačce.

Blight Antiage Mask, II. generace

Dodejte své kůži novou energii a život. Je přirozené, že se s přibývajícím věkem snižuje schopnost naší kůže se obnovovat. A důsledky známe všichni. Děje se to díky snižující se efektivitě procesů, které řídí produkci kolagenu. Kolagen je hlavním stavebním materiálem, pojivem našich tkání, který rozhoduje o jejich pružnosti a plnosti. Pokud je kolagenu nedostatek, tak se pokožka ztenčí a to způsobí, že se vrásky prohloubí a kůže vypadá starší, než ve skutečnosti je. A také tmavší, protože pigmentové skvrny vystoupí rychleji na povrch a vy potom vypadáte nejen starší, ale také unaveně a nezdravě. Světelná terapie dodává kožním buňkám energii. Více energie = větší produkce kolagenu a elastinu, více energie = rychlejší regenerace, více energie = snížení viskozity krve a tělních tekutin = rychlejší přísun živin a odvod toxinů. Více energie se tedy rovná navrácení zdraví a tím spojeného mladistvého vzhledu vaší tváře. Starost o pokožku vyžaduje pravidelnost, která se stává díky vestavěné baterii s dlouhou výdrží, nízké hmotnosti a skladnosti jednoduchou záležitostí. Nový upgradovany model masky přichází přesně po roce od uvedeni prvního modelu. Diky technologickým inovacím jsme dokázali navýšit výkon o 30%, což znamená rychlejší a výraznější výsledky v péči o pleť.

ak se maska používá?

Minimálně 3 krát týdně (ideálně jednou denně) se vystavte světlu po dobu 5 - 30 minut. Je možné, že budete muset prodloužit dobu používání. Záleží na stavu a kondici Vaší pleti. Před terapií pokožku důkladně očistěte. Po použití masku dezinfikujte. Čas i typ terapie si jednoduše nastavíte díky intuitivnímu ovládání. Celková doba terapie za den by neměla přesáhnout 60 minut. Není nutno přidávat žádné další přípravky, světlo působí zcela samostatně. Pokud se však rozhodnete kombinovat použití masky například s vašim oblíbeným sérem, je to možné. Světelná energie aktivuje v séru obsažené látky a násobí tak efekt účinku vašeho oblíbeného výrobku. Navíc díky možnosti volby z 8 druhů světla si řešení pro svou pleť najde opravdu každý.

Jak může světlo bojovat s vráskami?

Když světlo pronikne vrchními vrstvami hlouběji do pokožky, zvyšuje jeho energie cirkulaci živin a pomáhá vytvářet nové kapiláry. Tím podporuje metabolismus fibroblastů (fibroblasty jsou buňky v naší pokožce, které syntetizují kolagen, udržují pojivovou tkáň a jsou nedílnou součástí hojení ran). Červené terapeutické světlo přirozeně zvyšuje hladinu vlastního kolagenu, který je pro tělo daleko lepší než kolagen cizí, dodávaný stravou a suplementací.

Jak může světlo bojovat s akné?

Modré světlo má dezinfekční charakter, proniká pokožkou a eliminuje bakterie, které mají přímý vliv na tvorbu akné. V kombinaci s červeným světlem, které pomáhá nabít vaše buněčné elektrárny - mitochondrie stimulací tvorby ATP (adenosintrifosfátu), je správnou volbou jak v boji proti akné, tak při následné regeneraci poškozené tkáně. Stimulace tvorby ATP v mitochondriích, které světelnou energii absorbují skrze fotoreceptor (enzym CcO - cytochrom c oxidázu), vede ke zrychlení a zkvalitnění regenerace a tím i zdraví pleti.

Více než 50 tisíc studií

V současnosti existuje více než klinických 50 000 studií potvrzujících pozitivní přínosy LLLT terapie.

Perfektní
 
Po pouhých 14ti dnech používání masky obden po 30 minutách, se mi výrazně zlepšilo krupičkové a šupinaté zarudlé čelo, dokonce i vrásky se pomalu vyhlazují. Maximální spokojenost s produktem. Lenka, 54 let.
 
Obsah balení:
    • Blight maska s ovládáním
    • Napájecí kabel
    • Uživatelský manuál

Pozor:

Pro plné nabití doporučujeme nabíjet masku přímo ze sítě, nikoliv přes USB po dobu cca. 6h. Indikátor nabíjení svítí pouze při začátku nabíjení, poté se display vypne.

IR diody nevydávají viditelné záření. Maska není voděodolná.

Produkty Blight mají certifikace CE, FCC, RoHS, nejsou však registrovány jako zdravotnická zařízení. Neslouží k diagnostice, léčbě a prevenci jakýchkoliv nemocí. Nenahrazují klasickou léčbu. Při zdravotních potížích vždy vyhledejte pomoc kvalifikovaného lékaře. Použité studie jsou zdrojem informací, nikoliv návodem k léčbě. 

Počet dávek v balení, hromadné balení, hmotnost, sazba DPH a další údaje
Celková hmotnost včetně obalu 1000 g
Udává celkovou hmotnost výrobku včetně jeho obalu.
otaznik
Hromadné balení 1 ks
Udává počet kusů (kartonové množství) výrobku v hromadném balení (v kartonu)
otaznik
Sazba DPH 21 %
Napište dotaz k produktu, hodnocení nebo recenzi Blight - Blight Antiage Mask, II. generace

Ke zboží Blight Antiage Mask, II. generace nebyla otevřena žádná diskuze,otázka ani odpověď. Buďte první.
Napište dotaz k produktu, hodnocení nebo recenzi.

Změna popisu a složení zboží, fotografií a cen vyhrazena. Etiketa výrobku a jeho balení se může lišit od zobrazené verze v závislosti na aktuálním balení od výrobce

home kontaktynapište nám
O nás Kontakty Speciální slevy Galerie sportovců Velkoobchod Vše o nákupu Platba kartou
Home > Blight Antiage Mask, II. generace
0
0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.eu


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos